Adrian Chmielewski Vintage

siedziba: Kołdowo 48, 77-300 Człuchów,

kontakt: email vintage-koldowo@wp.pl

tel. +48 880 092 587 lub +48 535 044 585

NIP 8431483616

facebook: Vintage Kołdowo lub Vintage.Chmielewski

O nas

Czym się zajmujemy i dlaczego?

Powstanie firmy, to kwestia wielu lat dojrzewania do podjęcia ryzyka, wielu lat nabywania praktyki, obserwacji i nauki. Jesteśmy firmą rodzinną, to czym zajmujemy się na co dzień podyktowane zostało potrzebami rynku. Działamy w zakresie produkcji mebli z drewna lub płyty, ale nie tylko - produkujemy szereg rzeczy użytecznych i dekoracyjnych. W ostatnim czasie głównie skupiliśmy nasze wysiłki na renowacji mebli, zajmujemy się odzyskiwaniem tego, co wydaje się utracone, bo każdy zasługuje na drugą szansę.
Nasza praca przy renowacji to głównie odświeżanie, malowanie, konserwowanie, uzupełnianie ubytków, dodawanie elementów dekoracyjnych, dotyczy to mebli starych (czasem nawet przedwojennych), ale również tych nowszych, których nie chcecie się jeszcze, z różnych względów, pozbyć a które warto odmienić, aby nadać nowy charakter wnętrzu, w którym się znajdują.
Meble używane podlegają u nas metamorfozie, a wynik naszej pracy przechodzi czasem najśmielsze oczekiwania. Renowacja wymaga cierpliwości, więc jeżeli chcecie odnowić stary mebel musicie liczyć się z tym, że praca ta wymaga czasu, ale efekt wart jest oczekiwania.
Produkcja mebli nowych, które wyglądają jak stare - vintage, retro, cottage - różnie rzecz można nazwać, polega na wytworzeniu mebla od podstaw, wg własnego projektu uzgodnionego z klientem.
Nie nastawiamy się na długie serie, nasze meble to 3, 4 sztuki, co daje też nabywcom poczucie wyjątkowości i niepowtarzalności.

Ceny naszych produktów ustalane są najczęściej indywidualnie - pod konkretne zamówienie. Jeżeli zainteresuje Was któryś z naszych produktów najlepiej skontaktować się z nami mailowo - podamy konkretne informacje.

 Produkujemy sami
- przedmioty niepowatarzalne, wyjątkowe, krótkie serie. Realizujemy swoje projekty, ale słuchamy, czego oczekują nasi klienci. Pomagamy w arnażacji wnętrza, sięgamy do naszych doświadczeń, podpowiadamy. Zależy nam, aby przedmioty, które tworzymy nadawały wnętrzu charakter odpowiedni do potrzeb odbiorcy. Dotyczy to w takim samym stopniu mebli, wyposażenia, jak też przedmiotów związanych z wystrojem wnętrza.
Odnawiamy meble, bo wierzymy, że nie wszystko to, co służy nam od lat jest zużyte, niepotrzebne. Są przedmioty, które można zmienić, ulepszyć, naprawić, upiększyć. Nasze babcie w swoich domach rzadko miewały meble, które nie zasługiwałyby na drugie życie.